Çağrı Merkezi / (0850) 303 58 89

Bize Yazın / sibanet@sibanet.com.tr

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Siba Bilişim Telekomünikasyon Elk. İth. İhr. Ltd. Şti. Olarak 2014 Yılında Kurulmuştur. 05.01.2015 Tarihinde Telekomünikasyon Kurumu tarafından İnternet Servis Sağlayıcı ( ISS ) , Altyapı İşletmecisi olarak yetkilendirilmiştir. ISP Lisansı Sahibi Olduktan Sonra Firmamız Türk Telekom A.Ş. Toptan Satış Direktörlüğü ile Anlaşma Sağlamış Olup Sektöre SibaNET XDSL Ürünleri ile Sizlere Merhaba demiştir.

Siba bilişim size yenilenen yüzüyle SibaNET kablosuz internet sağlayıcılığı ve bilişim hizmeti veren bir firmadır. Size ve çevrenize sağlıklı ve hızlı interneti sunmak artık çok kolay. Kablosuz internet sistemi ve ya wi-fi Hotspot sistemi ile size müşteri odaklı çalışma imkanı sunuyoruz.

Sizin bulunduğunuz bölgede alt yapı sorunu yaşıyorsanız ve ya gelen faturalar sizin bütçenizi zorlayacak kadar çok mu ,hızı ve kalitesi düşük bir internetle başınız dert de ise size altın bir fırsat sunuyoruz. Hem para kazanıp hemde çevrenizde ve sizin hızlı bir internetle hayata daha hızlı bağlanmanızı sağlayacak muhteşem bir fikrimiz var. Bu sektörde kendinize gelir elde etmek istiyorsanız bu tam sizlik bir iş.Kablosuz İnternet Sistemi ya da Wifi Hotspot Sistemi ile bulunduğunuz çevrede bir internet alt yapısı kurup dağıtımına başladığınızda size ve müşterilerinize hızlı bir hizmet vermiş olacaksınız aynı zamanda bu işlemi yüksek gelir amaçlı kullanacaksınız.

Hayallerinizde böyle bir iş varsa biz size bu imkanı sunmak için buradayız. Bundan sonrası için yapmanız gereken işlem çok basit size inanan sizinle çalışabilecek bir müşteri kitlesi ve sağlam bir alt yapıdır.Öncelikli olarak yapmanız gereken işlerin başında bizi arayarak +90 850 304 74 22 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bilgi almaktır. Size gerekli yönlendirmeleri adım adım anlatacak ekibiz hattın diğer ucunda sizi bekliyor olacaktır bütün sorularınız cevap bulacak ve aklınızda sizi düşündürecek hiç bir soru olmayacaktır.Kablosuz internet bağlantısını yaymak için ve bu işi yapmak istiyorsanız çok çeşitli paketlerimiz vardır kendinize uygun olanı seçerek bu işe başlayabilirsiniz. Size her şey hazır şekilde tüm işlemleri yapılmış olarak teslim ediyoruz.

Size uygun olan paketi seçtiğinizde kendi üyeliğinizi oluşturabileceksiniz. Sonrasında telefonunuza gelen sms ile üyelik bilgilerinizi doğrulayıp ve seçmiş olduğunuz üyelik paketinin hizmet bedelini ödeyip sisteme giriş yapabileceksiniz. Size ayrılan platformda kullanım miktarınızı ,kalan bakiyenizi görebilirsiniz. Bu size tanınmış en büyük avantajlardan birisidir.Size bizimle çalışmanın ve gelir sağlamanın olanaklarını sunuyoruz sizin mutluluğunuz ve kaliteli yaşamanız bizim için önemli.


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...