Çağrı Merkezi / (0850) 303 58 89

Bize Yazın / sibanet@sibanet.com.tr

SibaNET Bayilik Başvurusu

Anasayfa / Haber ve Duyurular / SibaNET Bayilik Başvurusu
Sevdiklerinizle Paylaşın

HotspotBayilik – Kablosuz internet Dağıtımı ve Kablosuz internet Bayiliği

 SibaNET olarak sizlere Bayi acenteliği hakkını sunuyoruz. SibaNET ile artık İnternet Servis Sağlayıcı olarak iş ortağımız olabileceksiniz.

Bilişim ve  Telekomünikasyon sektöründe kendinize bir gelir elde etmek için kurabileceğiniz bir iş sektöründen bahsedeceğiz sizlere. Kablosuz internet Sistemi ya da Wifi Hotspot Sistemi ile Bölgenizde internet altyapısı kurarak müşterilerinize sağlıklı ve taahhütsüz bir internet erişimi sunabilmek istiyorsanız ve bu amaçla da para kazanmayı hedefliyorsanız doğru adrestesiniz.

Bulunduğunuz Bölgede internet altyapısında sıkıntımı var? Mevcut internet sağlayıcınızın fiyatları bölge halkına göre yüksek düzey demi? Hotspot internet sayesinde yüksek gelirler elde edebilirsiniz ve bu internet sektöründe yerinizi alabilirsiniz. SibaNET Telekomünikasyon Olarak; Kendi iş yerlerini Kurmayı dileyen ve arzulayan, kendi bölgelerinde başarılı bir satış organizasyonu kurma yeteneğine sahip olan kişiler arıyoruz.

Kendi iş yeriniz, şirketiniz var. Potansiyel çevreye sahip kendi müşterileriniz var. SibaNET İhtiyacınız olan tüm teknik bilgisini sizlere sunuyor. Siz kendi ağınızı kuruyorsunuz ve kendi müşterilerinizin memnuniyetinden sorumlusunuz. SibaNET iş modeli uzun vadeli bir modeldir. Tek yapmanız gereken bulunduğunuz bölgede bir müşteri ağı kurmak, onları mutlu etmek ve para kazanmak.

 Hotspot İnternet Bayiliği ile İyi bir iş imkanımı arıyorsunuz, Bizimle İrtibata geçiniz.

+90 850 304 74 22 Çağrı Merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...